Zapowiedź wydarzenia – Moico Enjoy Movies

Dla dostawcy internetu światłowodowego firmy MOICO, na zlecenie agencji Wills Integrated, przygotowaliśmy krótką zapowiedź eventu Moico Enjoy Movies. Była to plenerowa impreza z kinem samochodowym i sporą ilością towarzyszących atrakcji. W związku z tym, że event odbywał się w tematyce superbioohaterskiej, stworzyliśmy zapowiedź oraz kilka krótkich filmików z superbohaterami w przestrzeni miejskiej. Przygotowaliśmy również aftermovie z wydarzenia.

Po stronie Vireo Media było przygotowanie produkcji na podstawie otrzymanych scenariuszy, czyli:

  • opracowanie koncepcji filmów
  • realizacja nagrań z superbohaterami
  • realizacja nagrań z wydarzenia
  • montaż zapowiedzi i 6 filmików z superbohaterami w przestrzeni miejskiej
  • montaż aftermovie
  • postprodukcja obrazu

Moico to działający we Wrocławiu dostawca szerokopasmowego internetu światłowodowego, telewizji i usług telefonicznych. Moico jest operatorem sieci Internet Union S.A., notowanej na NewConnect. Zasięg sieci Internet Union obejmuje Wrocław oraz kilka gmin ościennych. Jako pierwszy operator w Polsce udostępnił w standardowej ofercie internet o przepustowości 1Gb/s.

Opinia klienta:

Janusz i Vireo Media to komandosi do zadań specjalnych. Współpracujemy już od kilku dobrych lat i jest to bardzo owocna znajomość. Czy to krótka animacja, reklama TV, czy kilkunastoodcinkowy Vlog kulinarny współpraca z Januszem jest zawsze czystą przyjemnością! Poza terminowością i jakością samej usługi bardzo cenię sobie proaktywność całego Vireo Media – nie ma problemu, z którym by sobie nie poradzili. To duży komfort we współpracy. Polecam!

Wiktor Pastucha
CEO w Wills Integrated

 

Aftermovie:

     

Opowiedz nam o swoich celach i potrzebach