Vireo Media – opinie

Poznaj opinie na temat Vireo Media napisane przez naszych klientów:

Wideo, które przekroczyły nasze oczekiwania

Mój zespół i ja mieliśmy przyjemność pracować z Januszem przy kilku projektach wideo. Jako klienci wielokrotnie doświadczaliśmy wysokiego poziomu profesjonalizmu, kreatywności i niezawodności pod kierownictwem Janusza. Janusz i jego zespół w Vireo Media z powodzeniem realizowali dla nas różne projekty, w tym kręcenie filmów zarówno w Polsce, jak i za granicą, na przykład w Wielkiej Brytanii. Jego zaangażowanie w dostarczanie na czas i w ramach budżetu było wzorowe. Janusz wykazał się dużym zaangażowaniem w dotrzymywanie terminów naszych projektów bez uszczerbku dla jakości końcowych rezultatów. Poza biegłością w zarządzaniu projektami, bogate doświadczenie i wiedza Janusza w branży produkcji wideo okazały się nieocenione. Jego spostrzeżenia i innowacyjne pomysły miały znaczący wpływ na rozwój scenariuszy, co zaowocowało treściami, które przekroczyły nasze oczekiwania. Zdolność Janusza do zapewnienia strategicznego wkładu i kreatywnego kierunku odegrała kluczową rolę w sukcesie naszych wspólnych projektów. Poza profesjonalnymi umiejętnościami, praca z Januszem to czysta przyjemność. Jego otwarta i przystępna natura sprzyja pozytywnym relacjom w pracy, dzięki czemu cały proces produkcji jest płynny i przyjemny. Przekonaliśmy się, że Janusz jest nie tylko wykwalifikowanym profesjonalistą, ale także wspaniałą osobą do współpracy przy kreatywnych projektach. Gorąco polecam Janusza i Vireo Media każdemu, kto szuka niezawodnego, kreatywnego i rzetelnego partnera.

Jakub Kalinowski

President, V4SPORT FOUNDATION

Ekipa bardzo dobrze zna się na rzeczy i jest doskonale przygotowana

Katarzyna Krawczyńska

Zastępca Kierownika Działu Marketingu, DLF Sp. z o.o.

Terminowość, szybki kontakt i elastyczne podejście do nagłych zmian planów

Paweł Gerus

CEO, Well-Done.pl

Materiały na świetnym poziomie i w mega ekspresowym tempie

Bartosz Idzikowski

Partner, Lockme

Profesjonalizm, jakość i duża elastyczność

Współpraca z Januszem i jego ekipą wiąże się zawsze z profesjonalizmem, jakością i dużą elastycznością. Współpracuję z nim od początku swojej kariery zawodowej, przez te 10 lat udało nam się wspólnie zrealizować zdjęcia i relacje z wydarzeń społeczny, zdrowotnych, a ostatnio imprezy biegowej. Zaangażowanie Vireo Media w II edycję EcoRun by Stowarzyszenie Dr.Max Zdrowie było strzałem w 10! Obrobione zdjęcia były dostarczone szybko, co jest ważne dla biegaczy, a filmy spełniały wszystkie założone kryteria. Szczerze polecam i już planuje kolejne wspólne realizacje.

Katarzyna Kozłowska-Panek

Kierownik Komunikacji Marketingowej, Dr. Max Polska

Kwintesencja Partnera, z którym naprawdę chce się pracować

Profesjonalizm, otwartość na nowe rozwiązania, błyskawiczne realizacje i niezwykle życzliwa komunikacja – tak w kilku słowach można podsumować współpracę z Vireo Media. Pan Janusz potrafi przekuć podstawowy scenariusz w bardzo dynamiczną i ciekawą produkcję filmową. Co niezwykle ważne, na każdym etapie współpracy pozostaje w ciągłym kontakcie, wyjaśnia ewentualne wątpliwości, z największą starannością dotrzymuje terminów przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości pracy. Słowem – kwintesencja Partnera, z którym naprawdę chce się pracować. Gorąco polecam! 🙂

Beata Szukajt

Marketing Specialist, PayPo Sp. z o.o.

„Będzie Pan zadowolony!”

Miałam okazję współpracować z Vireo Media kilkukrotnie, zarówno w przypadku tworzenia materiałów edukacyjnych, jak i obsługi ogólnopolskiego eventu i za każdym razem Janusz i jego zespół wykazywali się ogromnym profesjonalizmem, punktualnością, ale przede wszystkim merytorycznym i technicznym wsparciem podczas nagrywania materiałów. Janusza bardzo cenię za elastyczność i dostosowanie się do potrzeb klienta, za ciekawe pomysły oraz porady dot. zachowania na planie. Podczas montażu pozostaje w ciągłym kontakcie z klientem, doradza i bez problemu nanosi wszelkie uwagi, co skutkuje ciekawymi realizacjami. Poza wszystkim powyższym ekipa Vireo jest po prostu sympatyczna i to przyjemność z nimi współpracować! Na pewno jeszcze się spotkamy! Cytując klasyka: „Będzie Pan zadowolony!”

Anita Jeglińska

Head of Education, Dr.Max Polska

Realizacja od A do Z

Sam pomysł to tylko początek. To niesamowite ile rzeczy trzeba ogarnąć, aby przygotować dobrej jakości wideo produktowe. Na szczęście Janusz Pietroszek wyciąga pomocną dłoń i pomaga w realizacji takich projektów od A do Z – doradzając na każdym etapie, sugerując ciekawe rozwiązania i dowożąc finalny produkt skrojony pod moje oczekiwania. Dzięki Janusz, dzięki Vireo – I’ll be back!

Adam Kaczmarek

Product Manager, Exclusive Networks

Zawsze pełen focus na zadanie

Współpraca z Januszem i Vireo Media to spora przyjemność i pełen profesjonalizm! 👌 Mieliśmy okazję działać razem przy filmach dla marki Dekoral i po stronie ekipy zawsze pełen focus na zadanie. Można też było liczyć na bardzo przydatne wskazówki i szybkie burze mózgów w kontekście ujęć. Solidna ekipa i współpraca! Szczerze polecam! 😉

Paulina Żydek

Senior Account Manager, Agencja Nie Do Ogarnięcia

Pomysł i dostosowanie do wymagań biznesowych

Z czystym sumieniem i osobistą odpowiedzialnością polecam Janusza i zespół Vireo tym, którzy potrzebują partnerskiej współpracy biznesowej dopełnionej wysoką jakością szeroko rozumianej produkcji wizualnej. Januszowi i zespołowi Vireo powierzyłam kilka produkcji. Każde zlecenie przyjęte było z zaangażowaniem, a w otrzymanym materiale widać było pomysł i dostosowanie do wymagań biznesowych usługi. Tak trzymajcie!

Agnieszka Bojeś-Kuta

Communications Specialist, Dr.Max Polska

To nie przypadek

Bardzo polecam współpracę z Januszem przy wszelkich realizacjach wideo. Pierwszy zlecony projekt dotyczył zmontowania gotowych materiałów. Końcowy produkt spełniał nasze oczekiwania, a sama współpraca przebiegała wzorowo. Niedawno zdecydowaliśmy się ponownie skorzystać z usług Vireo Media – tym razem przy wprowadzaniu nowego produktu na rynek. Tak samo jak wcześniej, cały proces przebiegł sprawnie i na wysokim poziomie. Dwa udane projekty to nie przypadek, tylko efekt połączenia profesjonalizmu i dużego zaangażowania Janusza. Polecam!

Monika Dachowska

Head of marketing, Farouk Systems Polska

Pomoc merytoryczna od poczatku do konca zlecenia

Vireo wykonało dla mnie kurs online www.kurswindykacji.pl. Pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt, terminowość, pomoc merytoryczna od początku do końca zlecenia. Gorąco polecam!

Krzysztof Tomczuk

CEO, Architekci Windykacji

Super klimat na planie

Z Januszem i ekipą Vireo Media mieliśmy okazję współpracować przy okazji przygotowywania filmików treningowych do naszej aplikacji. I ta współpraca to była czysta przyjemność- profesjonalizm i zaangażowanie VM, terminowość, jakość przygotowanego materiału, ale też super klimat na planie. All in all- realizacja na najwyższym poziomie.
Mocno polecam!

Aleksandra Spychalska

CEO & Co-Founder, Jetsnatch

One of the best professionals

Janusz is simply one of the best professionals in his area of expertise, there is no doubt about it. Nevertheless he is also easy to deal with on a personal level which is rather rare trait these days. We’ve been working together on private and government projects and it is hard for me to recommend anybody better then him. Hopefully I will have only partners like him in the business.

Matthew Madura

CEO, TechState.io

Projekt trafił w najlepsze ręce!

Od początku wiedziałam, że nasz projekt stworzenia filmów edukacyjnych trafia w najlepsze ręce! Współpraca z Vireo Media to była sama przyjemność. Jakość wykonania, dźwięk i obraz stworzyły spójną całość, a profesjonalizm , pomysłowość i elastyczność – to idealne słowa, które Was opisują!

Monika Zdobych

Specjalista w dziale personalno-organizacyjnym, Szpital Specjalistyczny A. Falkiewicza

Pozytywne podejście w każdej sytuacji

Z Januszem mam przyjemność współpracowac od dwóch lat, głównie przy filmach instruktażowych oraz edukacyjnych. Oprócz świetnych efektów cenię sobie również profesjonalizm i rzetelność. Wiem, że mogę liczyć na Janusza i Jego pozytywne podejście w każdej sytuacji. Serdecznie polecam Vireo Media!

Roksana Zagrodnik

Starszy Specjalista ds. Marketingu Bezpośredniego, Grupa EFL

Wspaniałe podejście i profesjonalizm

Bardzo polecam usługi Vireo Media, dzięki doświadczeniu, profesjonalizmowi i wspaniałemu podejściu realizacja projektów video to sama przyjemność. Janusz ma bardzo dobre wyczucie, słucha, stara się zrozumieć potrzeby klienta, potrafi doradzić i przede wszystkim stworzyć dobrą atmosferę do pracy. Każdy etap projektu realizuje na najwyższym poziomie jakości, dzięki czemu uzyskuje świetne efekty. Wielkie dzięki za współpracę, do zobaczenia niebawem 🙂

Anna Cieślik

CEO, Pracownia Rozwoju

Bezpośredni i bieżący kontakt

To co najbardziej cenię we współpracy to przede wszystkim bezpośredni i bieżący kontakt, nastawienie na rezultaty i wysoka jakość świadczonych usług – cieszę się więc, że mogłem współpracować z Januszem, który te potrzeby traktuje z należytą uważnością. Wysoki poziom obsługi klienta, a także zorientowanie na jego potrzeby, sprawiają, że jako klient czułem się w pełni zaopiekowany i zrozumiany.

Bartek Olejniczak

Senior HR Business Partner, SoftServe

Warsztat, pomysły, terminowość

Współpraca z Januszem przy kilku projektach dotyczących stworzenia materiałów filmowych przebiegła bardziej niż sprawnie. Czego można się po nim spodziewać? Dobrego warsztatu, ciekawych pomysłów, terminowości i łatwej oraz klarownej komunikacji.

Marcin Stefanow

Director of Marketing, Vidis S.A.

Z czystym sumieniem polecam

Z Januszem pracowałam wielokrotnie przy wideo oraz foto realizacjach z wydarzeń. Za każdym razem sprawnie przechodziliśmy przez założenia i odpowiednio briefowaliśmy zlecenia, co umożliwiło nam wykonanie zadań z minimalną ilością zmian w dostarczanym materiale. Z czystym sumieniem polecam Janusza i Vireo Media do współpracy!

Monika Jeżewska

CEO, Rebel Events

Nie ma rzeczy niemożliwych

Współpraca z Januszem to czysta przyjemność. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Wspólnie realizowaliśmy kilka materiałów wizualnych i z każdego jestem bardzo zadowolona. Na szczególną uwagę zasługuje film korporacyjny, który powstał podczas pandemii, w ekstremalnie krótkim czasie, z materiałów archiwalnych i świeżo dogranych. Janusz z ogromnym profesjonalizmem i cierpliwością podchodzi do swojej pracy. Jest gwarancją sukcesu!

Paulina Czapiewska

B2B Marketing Specialist, PGS Software S.A.

Przede wszystkim spokój ducha

Współpracowałam z Januszem przy wielu okazjach, czy to realizacji reklamy, firmowej sesji zdjęciowej czy montażu materiału zrealizowanego z inną firmą. Zawsze – była to przyjemność a przede wszystkim spokój ducha. Gdy Janusz podaje termin – zawsze go dotrzyma. Gdy mówi, że dowiezie określoną jakość – tak będzie. Jeśli widzi ryzyka czy problemy: zawsze to zasygnalizuje i mogę ufać jego osądowi. Dodatkowo jest bardzo kulturalnym i sympatycznym człowiekiem więc… pozostaje mi podziękować za dotychczasowe projekty, liczyć na więcej sposobności do współpracy i polecić go innym firmom.

Marta Michałowska-Tkocz

Global Brand Manager, Selena

Wyczucie potrzeb klienta

Firmę mogę polecić z czystym sercem i rękoma (oczywiście po dezynfekcji)!!! Mam przyjemność współpracować z nimi jeszcze od czasów studenckich (od 2011 roku). Podejście do klienta, wyczucie jego potrzeb, doradztwo to czysty (jak podlaski spirytus) profesjonalizm!!! Atmosfera podczas zdjęć i video jest bardzo przyjemna. Jednym słowem POLECAM!!!

Arkadiusz Bohonos

CEO, Punkt Rehabilitacji i Masażu

Realizacja założeń briefu

Z Januszem warto współpracować, wiem co mówię, bo robię to od lat. Zarówno na linii operator-operator, jak i klient Vireo Media. We wspólnej podróży zebrał nam się spory bagaż doświadczeń, począwszy od realizacji reporterskich, przez relacje z eventów, aż po kampanie content marketingowe.
Wszystko z dbałością o jakość obrazu, terminowość i realizację założeń briefu. Do tego w miłej atmosferze i z otwartością na nietypowe rozwiązania. Jeśli szukasz towarzysza do filmowej podróży – Janusz jest właściwą osobą.

Jakub Janz

Senior Marketing Specialist, Travelplanet.pl SA

Dbałość o detale

Z Vireo Media mam okazję współpracować w zakresie sesji fotograficznych, które wykonuję dla moich mebli. Doceniam Janusza za dbałość o detale i estetyczne wykonanie fotografii, co w zakresie mebli klasy premium ma bardzo duże znaczenie. Dodatkowo Vireo Media tworzył dla nas liczne animacje filmowe z zakresu aranżacji wnętrz i architektury ogrodowej. Rodzinne miałam również okazję współpracować z Vireo Media w trakcie tworzenia projektu „Małe Kroki – wielkie zmiany” dla miasta Wroclaw. Doceniam ekipę za bardzo dobre podejście do dzieci. Dziękuję za dotychczasowa współpracę i polecam!

Marta Sadowska

Co-owner, MS Sadowscy

Komandosi do zadań specjalnych

Janusz i Vireo Media to komandosi do zadań specjalnych.
Współpracujemy już od kilku dobrych lat i jest to bardzo owocna znajomość. Czy to krótka animacja, reklama TV, czy kilkunastoodcinkowy Vlog kulinarny współpraca z Januszem jest zawsze czystą przyjemnością!
Poza terminowością i jakością samej usługi bardzo cenię sobie proaktywność całego Vireo Media – nie ma problemu, z którym by sobie nie poradzili. To duży komfort we współpracy.
Polecam!

Wiktor Pastucha

CEO, Wills Integrated

Profesjonalnie, terminowo i niezawodnie

Polecam współpracę z Januszem (Vireo Media). 🔥 Pracowaliśmy przy wielu projektach, efekty za każdym razem były zadowalające. Animacja, video i fotorelacja, filmy DIY i więcej. Profesjonalnie, terminowo i niezawodnie. 🚀😉

Karolina Dobkowska

Head of Search, Ladder.io

Częsta współpraca

Od 2016 r. często współpracuję z Januszem i Vireo Media przy różnych projektach, zarówno fotograficznych jak i video. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i efektów.

Artur Rzepka

CEO, Archie’s Calligraphy

Szybszy niż Clint Eastwood w „Dobrym, złym i brzydkim”

Współpraca z Januszem to czysta przyjemność. Wielokrotnie udało mu się przekuwać najbardziej odjechane pomysły na prawdziwe projekty w nierealnym dla przeciętnego zjadacza taśm filmowych czasie. Kreatywny, profesjonalny i szybszy niż Clint Eastwood w „Dobrym, złym i brzydkim”.

Mariusz Wnęk

Head of Product Design & Growth, Tagger

Creative, flexible and hard-working

Janusz is creative, flexible and hard-working. He has a great personality, a good sense of humour and is a pleasure to work with.
Hi is a good co-worker and work seems easier with him around.
He will be successful at his job and whatever he does.

Sheila Gª Cerviño

Marketing digital & comunicación empresarial, O2STUDIO agencia de publicidad

Przygoda w świecie multimediów

Współpraca z Januszem to pełna humoru i profesjonalizmu przygoda w świecie multimediów. Pomysłowość zawsze na pierwszym miejscu! Polecam!

Barbara Rogala

Leadership & Agility Coach

Profesjonalizm i wiedza merytoryczna

Z Januszem Pietroszkiem pracowałam wielokrotnie przy kilku projektach wideo, za każdym razem wykazywał się profesjonalizmem w wykonywaniu ujęć filmowych, zawsze służył również dobrą radą i wiedzą merytoryczną. Szczerze polecam!

Kamila Węcka

Marketing Manager, Popeyes Poland

Virale bez opóźnienia

Janusz z werwą i pasją kierował produkcją oraz filmował i montował odcinki własnego, autorskiego programu, który ostatecznie stał się hitem internetu. Bez niego wielu internautów nigdy nie dowiedziałoby się o prawdziwej twarzy słynnego Dariusza z Trudnych Spraw czy chłopaków z Mielna. Warto zauważyć, że wspierał i organizował swój zespół tak, że program był wydawany w pełni cyklicznie, bez nawet godziny opóźnienia.

Łukasz Fiurst

Video Governance Process Manager, Hewlett Packard Enterprise

Great director and editor

Janusz is a great director and editor. With big attention to details his works are always at high quality. Creative and open-minded. It a pleasure to cooperate with him at at any kind of a project.

Paweł Antkowiak

CEO, .BespokeChat

Godna polecenia mieszanka

Janusz jest kreatywny i ma poczucie dobrego smaku, co w połączeniu z jego starannością i terminowością tworzy godną polecenia mieszankę.

Aleksandra Pomianowska

Learning & Development Consultant

Zaskakujące pudełko czekoladek

Janusz Pietroszek to montażysta-orkiestra. Nie trąbi o swoich pomysłach, tylko skrupulatnie tworzy, łącząc różne dźwięki – efekt zdumiewa. Filmiki, nad którymi pracował dla mojej organizacji zdecydowanie trudno porównać do ckliwych, popowych pioseneczek. To raczej zaskakujące pudełko czekoladek – od rocka po Monty Pythona, bo i z poczuciem humoru i z „tupnięciem”. Absolutnie polecam współpracę!

Marta Ziobrowska

Project Manager, WIGGOR

Filmy z pomysłem

Janusz nakręcił i zmontował dla nie jeden klip promocyjny, zawsze na czas, zawsze z pomysłem i zawsze byliśmy bardzo zadowoleni. Polecam pracę z tym Panem.

Monika Walas

Chief Marketing Officer, WIGGOR

Sumienność

Janusz jest bardzo sumienną osobą a jego prace są zawsze doskonale wykończone.

Agnieszka Przenioslo-Monzo

Sales Department, Funmedia Sp. z o.o.

Sympatyczny profesjonalizm

Janusz to profesjonalista w każdym calu. Jest osobą sumienną, staranną i dbającą o szczegóły. Poza tym jest bardzo sympatycznym człowiekiem, z którym świetnie się współpracuje.

Karolina Kwaśniewska-Grela

English content creator, Funmedia Sp z o.o.

Wysoka jakość i efektywność

Janusz jest osobą dobrze organizującą czas pracy i co najważniejsze efektywnie go wykorzystującą. Warto nadmienić, że efekty jego pracy zawsze odznaczają się wysoką jakością co do najdrobniejszego szczegółu. Z każdym dniem rozwija swoje umiejętności, choć już teraz można o nim powiedzieć, że jest profesjonalistą.

Paweł Kubisiak

Manager, Accenture