Relacje wideo z konferencji medycznej – II Konferencja Innowacyjne Terapie Konopne

Dla sieci aptek DrMax zrealizowaliśmy kilkadziesiąt filmów e-learningowych i promocyjnych oraz animacji. Tym razem zostaliśmy zaproszeni przez organizatorów konferencji do przygotowania relacji wideo z konferencji medycznej  Innowacyjne Terapie Konopne, której druga edycja odbywała się w hoteli International w Warszawie. Realizacją nagrań zajęła się nasza ekipa filmowa z Warszawy, a montaże ekipa wrocławska.

Po stronie Vireo Media było kompleksowe przygotowanie produkcji od A do Z, czyli:

  • opracowanie koncepcji relacji wideo
  • realizacja nagrań wideo
  • montaż relacji wideo z konferencji
  • dobór podkładu muzycznego
  • postprodukcja obrazu i dźwięku

Dr.Max Polska należy do międzynarodowego holdingu Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Firma ma oddziały w 8 krajach. W jej skład wchodzi 2000 aptek mających 3,5 mln klientów miesięcznie. Zatrudnia blisko 17000 pracowników. W Polsce marka DrMax obecna jest od 2005 roku. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieci franczyzowych w kraju, jedynie w Polsce zrzesza blisko 550 aptek i ma ponad 4000 pracowników.

Opinia klienta:

Miałam okazję współpracować z Vireo Media kilkukrotnie, zarówno w przypadku tworzenia materiałów edukacyjnych, jak i obsługi ogólnopolskiego eventu i za każdym razem Janusz i jego zespół wykazywali się ogromnym profesjonalizmem, punktualnością, ale przede wszystkim merytorycznym i technicznym wsparciem podczas nagrywania materiałów. Janusza bardzo cenię za elastyczność i dostosowanie się do potrzeb klienta, za ciekawe pomysły oraz porady dot. zachowania na planie. Podczas montażu pozostaje w ciągłym kontakcie z klientem, doradza i bez problemu nanosi wszelkie uwagi, co skutkuje ciekawymi realizacjami. Poza wszystkim powyższym ekipa Vireo jest po prostu sympatyczna i to przyjemność z nimi współpracować! Na pewno jeszcze się spotkamy!

Anita Jeglińska
Head of Education w Dr.Max Polska

 

 

Opowiedz nam o swoich celach i potrzebach