Relacja wideo z warsztatów Etno Cafe i Organique

Przygotowaliśmy relację wideo z warsztatów kawowo-kosmetycznych organizowanych przez marki Etno Cafe i Organique. Realizacja z eventu zrobiliśmy na zlecenie agencji Wills Integrated.

Po stronie Vireo Media było kompleksowe przygotowanie relacji z eventu, czyli:

  • opracowanie koncepcji relacji wideo
  • realizacja nagrań
  • montaż aftermovie
  • dobór muzyki
  • postprodukcja obrazu i dźwięku

Etno Cafe to marka obecna na rynku już od dekady. Sukcesywnie rozszerza działania w obrębie kawowego DNA, tak aby stać sie jednym z najbardziej rozpoznawalnych kawowych brandów w kraju, a wkrótce i poza jego granicami. W ramach swojej działalności prowadzą palarnię kawy, browar kawowy oraz sieć kawiarnii w całej Polsce.

Organique to polska marka, która od 2000 roku tworzy kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Od 2010 roku posiada ofertę kosmetyków profesjonalnych, współpracując z gabinetami kosmetycznymi, SPA oraz hotelami.

Opinia klienta:

Janusz i Vireo Media to komandosi do zadań specjalnych. Współpracujemy już od kilku dobrych lat i jest to bardzo owocna znajomość. Czy to krótka animacja, reklama TV, czy kilkunastoodcinkowy Vlog kulinarny współpraca z Januszem jest zawsze czystą przyjemnością! Poza terminowością i jakością samej usługi bardzo cenię sobie proaktywność całego Vireo Media – nie ma problemu, z którym by sobie nie poradzili. To duży komfort we współpracy. Polecam!

Wiktor Pastucha
CEO w Wills Integrated

 

Opowiedz nam o swoich celach i potrzebach