Krótki film fabularny, musical – Zespół Niespokojnych Nóg

Krótki film fabularny „Zespół Niespokojnych Nóg”, którego reżyserem jest Janusz Pietroszek powstał w ramach projektu 48 Hour Film Project.  

Opis filmu: Główny bohater zmaga się z dolegliwością, dzięki której odnajduje swoją pasję. 

Nagrody:

  • Najlepszy film gatunkowy podczas 48HFP Poland 2019
  • Nagroda Publiczności podczas 48HFP Poland 2019

Osoby współpracujące z Vireo Media realizowały projekt w ramach 48 Hour Film Project (48HFP).

48HFP to jedyny w Polsce konkurs i festiwal, w którym rolę odgrywa czas.Podczas 2 dni ekipy filmowe dają z siebie wszystko: tworzą i piszą scenariusz, kręcą i montują film w weekend. Wyścig z czasem rozpoczyna się w piątkowy wieczór podczas Kickoffu, kiedy organizatorzy ujawniają zespołom elementy, które muszą pojawić się w filmie: rekwizyt, postać i hasło.  Ponadto każda drużyna losuje gatunek filmu. Filmy wraz z dokumentacją produkcyjną należy przysyłać po 48 godzinach, czyli w niedzielę wieczorem.

W ramach festiwalu 48HFP nagraliśmy takie filmy, jak: Zespół Niespokojnych Nóg (w 2019 r.), Kontakt FM (w 2017 r.),  Świeżak, notuj (w 2016 r.), Nie pokój (w 2015 r.).

Vireo Media świadczymy kompleksowe usługi wideo. Wspieramy naszych klientów budując strategie wideo, dobierając odpowiednie formaty filmowe i towarzysząc na każdym etapie produkcji filmowej. W naszej ofercie znajdują się nie tylko krótkometrażowe, filmy szkoleniowe, animacje reklamowe. Chcieć wiedzieć więcej? Zapoznaj się z naszą ofertą, napisz do nas i przedstaw nam swoje potrzeby lub najważniejsze problemy, przed krótki stoi Twoja marka – a będziemy Ci towarzyszyć na każdym etapie produkcji filmu.

 

Zdjęcia z planu:

Making of z planu:

 

 

Opowiedz nam o swoich celach i potrzebach