Krótki film w ramach 48 Hour Film Project – Nie pokój


„Nie pokój” to krótki film stworzony w ramach 48 Hour Film Project.

Młoda piosenkarka Patrycja jest u progu międzynarodowej kariery. Za fasadą szczęścia na pokaz skrywa jednak tajemnicę. Czy zostanie ona odkryta?

Nagrody:

  • Najlepsze Wykorzystanie Tekstu Dialogu podczas 48HFP Poland 2015
  • Najlepszy aktor dla Dariusza Dudzika podczas 48HFP Poland 2015

Edycja: Wrocław 2015
Gatunek: Film de Femme
Tekst: Jesteś zmienna, jak sygnalizacja świetlna.
Postać: Tomek Karat – inżynier
Rekwizyt: Pompony

Osoby współpracujące z Vireo Media realizowały ten krótki film fabularny w ramach 48 Hour Film Project (48HFP). 48HFP to jedyny w Polsce konkurs i festiwal, w którym rolę odgrywa czas.Podczas 2 dni ekipy filmowe dają z siebie wszystko: tworzą i piszą scenariusz, kręcą i montują film w weekend. Wyścig z czasem rozpoczyna się w piątkowy wieczór podczas Kickoffu, kiedy organizatorzy ujawniają zespołom elementy, które muszą pojawić się w filmie: rekwizyt, postać i hasło.  Ponadto każda drużyna losuje gatunek filmu. Filmy wraz z dokumentacją produkcyjną należy przysyłać po 48 godzinach, czyli w niedzielę wieczorem.W ramach festiwalu 48HFP nagraliśmy takie filmy, jak: Zespół Niespokojnych Nóg (w 2019 r.), Kontakt FM (w 2017 r.),  Świeżak, notuj (w 2016 r.), Nie pokój (w 2015 r.).

W Vireo Media świadczymy kompleksowe usługi wideo. Wspieramy naszych klientów budując strategie wideo, dobierając odpowiednie formaty filmowe i towarzysząc na każdym etapie produkcji filmowej.  W naszej ofercie znajdują się nie tylko krótkometrażowe, filmy szkoleniowe, animacje reklamowe. Chcieć wiedzieć więcej? Zapoznaj się z naszą ofertą, napisz do nas i przedstaw nam swoje potrzeby lub najważniejsze problemy, przed którymi stoi Twoja marka – a będziemy Ci towarzyszyć na każdym etapie produkcji filmu.

Zdjęcia z planu:

 

 

Opowiedz nam o swoich celach i potrzebach