Filmy na social media dla PayPo – lidera płatności odroczonych

Dla zespołu PayPo stworzyliśmy filmy na social media (reklamy wideo pod kampanie w social mediach) oparte na animacjach i stockowych ujęciach wideo na podstawie przesłanego nam scenariusza. Finalny efekt na tyle się spodobał, że stworzyliśmy jeszcze kilka innych filmów na social media w podobnej konwencji. Każda z reklam była przygotowywana w różnych formatach (poziomych, pionowych, 4:3 i w kwadracie) i dostosowana pod komunikację w określonych social mediach.  Na przestrzeni 3 lat współpracy przygotowaliśmy też reklamy na rynek rumuński (z rumuńskimi napisami i nagraniem lektorskim). Stworzyliśmy również billboard sponsorski, który był prezentowany przed jednym z programów na platformie player.pl.

Po stronie Vireo Media było przygotowanie produkcji filmów na social media na podstawie otrzymanych scenariuszy, czyli:

  • konsultacja scenariuszy filmów reklamowych pod względem technicznym i artystycznym
  • dobór odpowiednich ujęć stockowych oraz podkładu muzycznego do reklam wideo
  • realizacja nagrań lektorskich w języku polskim i rumuńskim
  • montaż filmów reklamowych z animacjami
  • postprodukcja obrazu i dźwięku

PayPo to działający od 2016 roku lider płatności odroczonych w Polsce. To fintech oferujące nowoczesne rozwiązania płatnicze dostosowane do potrzeb konsumenta XXI wieku.

Opinia klienta:

Profesjonalizm, otwartość na nowe rozwiązania, błyskawiczne realizacje i niezwykle życzliwa komunikacja – tak w kilku słowach można podsumować współpracę z Vireo Media. Pan Janusz potrafi przekuć podstawowy scenariusz w bardzo dynamiczną i ciekawą produkcję filmową. Co niezwykle ważne, na każdym etapie współpracy pozostaje w ciągłym kontakcie, wyjaśnia ewentualne wątpliwości, z największą starannością dotrzymuje terminów przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości pracy. Słowem – kwintesencja Partnera, z którym naprawdę chce się pracować. Gorąco polecam! 🙂

Beata Szukajt
Marketing Specialist w PayPo Sp. z o.o.

 

 

 

Opowiedz nam o swoich celach i potrzebach