Filmy elearningowe – seria filmów dla Pracownii Rozwoju

Na zlecenie Pracowni Rozwoju przygotowaliśmy nagrania elearningowe z trenerami. Nagrania były przeznaczone do kilku różnych projektów, w tym jako element kursów elearningowych dla klientów korporacyjnych. W jeden intensywny dzień zdjęciowy udało nam się stworzyć w biurze klienta studio greenscreen, zrealizować wszystkie zaplanowane nagrania, zdemontować studio i zrealizować wideo ze szkolenia, które tego samego dnia było prowadzone przez jedną z nagrywanych trenerek.

Po stronie Vireo Media było przygotowanie produkcji na podstawie otrzymanych scenariuszy, czyli:

  • konsultacja scenariuszy pod względem technicznym i artystycznym
  • realizacja nagrań
  • montaż 8 filmów e-learningowych
  • montaż filmu (aftermovie z wywiadami) ze szkolenia
  • dobór ujęć stockowych i muzyki
  • postprodukcja obrazu i dźwięku

Pracownia rozwoju to zespół ludzi, których wspólnym celem jest wspieranie innych w rozwijaniu się. Robią to wykorzystując psychologiczną wiedzę i angażując do działania osoby o różnorodnych zdolnościach. Razem tworzą rozwiązania rozwojowe i narzędzia edukacyjne, które odkrywają przed odbiorcami nową wiedzę i inspirują do działania.

Opinia klienta:

Bardzo polecam usługi Vireo Media, dzięki doświadczeniu, profesjonalizmowi i wspaniałemu podejściu realizacja projektów video to sama przyjemność. Janusz ma bardzo dobre wyczucie, słucha, stara się zrozumieć potrzeby klienta, potrafi doradzić i przede wszystkim stworzyć dobrą atmosferę do pracy. Każdy etap projektu realizuje na najwyższym poziomie jakości, dzięki czemu uzyskuje świetne efekty. Wielkie dzięki za współpracę, do zobaczenia niebawem 🙂

Anna Cieślik
CEO w Pracownia Rozwoju

 

Wideo z planu:

 

Zdjęcia z planu:

 

 

 

Opowiedz nam o swoich celach i potrzebach