Filmy do aplikacji treningowej – Jetsnatch

Na zlecenie agencji Wills Integrated i potrzeby aplikacji treningowej Jetsnatch, zrealizowaliśmy nagrania kilkudziesięciu ćwiczeń z kettlami. Dla klienta ważny był minimalizm – nic nie miało rozpraszać uwagi użytkownika aplikacji. Zdecydowaliśmy się na nagrania w studiu na białej cykloramie, dzięki której mogliśmy uzyskać idealnie białą powierzchnię tła. Cała uwaga odbiorcy filmów skupia się na ruchu trenerów i prawidłowym wykonywaniu ćwiczenia. Wyzwaniem technicznym była również mała waga filmów.

Klientowi zależało na tym, żeby filmy ładowały się szybko, ale bez utraty wysokiej jakości wideo. Idealnym rozwiązaniem okazało się stworzenie zapętlonych filmów i idealnemu dopasowaniu początku i końca danego ruchu w ćwiczeniu, Dzięki temu zabiegowi dane ćwiczenie może być odtwarzane w nieskończoność, a pojedyńczy film ma zaledwie kilka sekund i waży ok. 1MB każdy. Aplikację z naszymi filmami można ściągnąć TUTAJ.

Po stronie Vireo Media było przygotowanie produkcji na podstawie briefu:

  • konsultacje koncepcji filmów
  • wybór odpowiedniej lokalizacji do nagrań
  • przygotowanie planu zdjęciowego
  • realizacja zdjęć
  • montaż ponad 40 wideo w formacie pionowym z ćwiczeniami
  • postprodukcja obrazu

Jetsnatch to kompleksowy system wspierający trening z kettlebell. W jego skład wchodzi aplikacja oraz specjalny sensor wykorzystujący algorytmy i AI.

Stopklatki z filmów z aplikacji:

 

Opinia klienta:

Z Januszem i ekipą Vireo Media mieliśmy okazję współpracować przy okazji przygotowywania filmików treningowych do naszej aplikacji. I ta współpraca to była czysta przyjemność- profesjonalizm i zaangażowanie VM, terminowość, jakość przygotowanego materiału, ale też super klimat na planie. All in all – realizacja na najwyższym poziomie. Mocno polecam!

Aleksandra Spychalska
CEO & Co-founder w Jetsnatch

 

 

Opowiedz nam o swoich celach i potrzebach