Travel Planet – filmy content marketingowe dla biura podróży

Dział marketingu portalu Travel Planet zaprosił nas do współpracy przy serii filmów “Gdzie na wakacje w…” na temat wakacyjnych wyjazdów. Na każdy miesiąc roku przygotowaliśmy jeden film opisujący gdzie w danym miesiącu warto pojechać – jaka jest pogoda, czy nie ma pory deszczowej itp. Filmy, ze względu na niewielki budżet projektu, opieraliśmy na ujęciach stockowych oraz nagraniach lektorskich realizowanych inhouse przez naszego firmowego lektora. Filmy sprawdziły się doskonale jako narzędzie promocji portalu. Filmy na samym YouTube zebrały blisko milion wyświetleń i setki komentarzy.

Po stronie Vireo Media było przygotowanie produkcji na podstawie otrzymanych scenariuszy, czyli:

  • konsultacja scenariusza pod względem technicznym i artystycznym
  • wyszukanie i zakup odpowiednich ujęć stockowych
  • montaż 12 filmów
  • zaprojektowanie i wykonanie animacji
  • realizacja nagrań lektorskich
  • postprodukcja obrazu i dźwięku

Travelplanet.pl jest jedną z największych internetowych agencji turystycznych w Polsce. Serwis oferuje wycieczki organizowane przez dziesiątki działających na polskim rynku turystycznym biur podróży.

Opinia klienta:

Z Januszem warto współpracować, wiem co mówię, bo robię to od lat. Zarówno na linii operator-operator, jak i klient Vireo Media. We wspólnej podróży zebrał nam się spory bagaż doświadczeń, począwszy od realizacji reporterskich, przez relacje z eventów, aż po kampanie content marketingowe. Wszystko z dbałością o jakość obrazu, terminowość i realizację założeń briefu. Do tego w miłej atmosferze i z otwartością na nietypowe rozwiązania. Jeśli szukasz towarzysza do filmowej podróży – Janusz jest właściwą osobą.

Jakub Janz
Senior Marketing Specialist w Travelplanet.pl SA

 

 

 

Opowiedz nam o swoich celach i potrzebach