Film o tworzeniu produktu – leki z medyczną marihuaną

Z siecią franczyzową aptek DrMax współpracujemy stale od 2019 roku. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt filmów e-learningowych i promocyjnych oraz animacji. Tym razem zostaliśmy zaproszeni do stworzenia krótkiego filmu przedstawiającego możliwości tworzenia leków z medyczną marihuaną, jakie daje receptura apteczna.

Po stronie Vireo Media było kompleksowe przygotowanie produkcji od A do Z, czyli:

  • opracowanie koncepcji filmu i scenariusza
  • realizacja nagrań wideo
  • montaż filmu
  • dobór podkładu muzycznego
  • postprodukcja obrazu i dźwięku

Dr.Max Polska należy do międzynarodowego holdingu Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Firma ma oddziały w 8 krajach. W jej skład wchodzi 2000 aptek mających 3,5 mln klientów miesięcznie. Zatrudnia blisko 17000 pracowników. W Polsce marka DrMax obecna jest od 2005 roku. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieci franczyzowych w kraju, jedynie w Polsce zrzesza blisko 550 aptek i ma ponad 4000 pracowników.

Opinia klienta:

Miałam okazję współpracować z Vireo Media kilkukrotnie, zarówno w przypadku tworzenia materiałów edukacyjnych, jak i obsługi ogólnopolskiego eventu i za każdym razem Janusz i jego zespół wykazywali się ogromnym profesjonalizmem, punktualnością, ale przede wszystkim merytorycznym i technicznym wsparciem podczas nagrywania materiałów. Janusza bardzo cenię za elastyczność i dostosowanie się do potrzeb klienta, za ciekawe pomysły oraz porady dot. zachowania na planie. Podczas montażu pozostaje w ciągłym kontakcie z klientem, doradza i bez problemu nanosi wszelkie uwagi, co skutkuje ciekawymi realizacjami. Poza wszystkim powyższym ekipa Vireo jest po prostu sympatyczna i to przyjemność z nimi współpracować! Na pewno jeszcze się spotkamy!

Anita Jeglińska
Head of Education w Dr.Max Polska

 

 

Opowiedz nam o swoich celach i potrzebach