Krótki film fabularny – Kontakt FM


Krótki film fabularny – Kontakt FM został zrealizowany w ramach konkutsu filmowego 48 Hour Film Project.

Opis filmu fabularnego w telegraficznym skrócie: Tomasz, młody mężczyzna, ma niewielkie radio o wielkich możliwościach. Wzbudza to zainteresowanie dziennikarki realizującej program telewizyjny. 

Nagroda: na najlepszy film gatunkowy podczas 48HFP Poland 2017
Edycja: Warszawa 2017
Gatunek: Mockumentary
Tekst: Przemaluj to!
Postać: Stafan Piszczałka – żołnierz
Rekwizyt: Hantle

W ramach festiwalu 48HFP nagraliśmy takie filmy fabularne, jak: Zespół Niespokojnych Nóg (w 2019 r.), Kontakt FM (w 2017 r.),  Świeżak, notuj (w 2016 r.), Nie pokój (w 2015 r.).

Osoby współpracujące z Vireo Media stworzyły ten film fabularny w ramach 48 Hour Film Project (48HFP).

48HFP to jedyny w Polsce konkurs i festiwal, w którym rolę odgrywa czas.Podczas 2 dni ekipy filmowe dają z siebie wszystko: tworzą i piszą scenariusz, kręcą i montują film w weekend. Wyścig z czasem rozpoczyna się w piątkowy wieczór podczas Kickoffu, kiedy organizatorzy ujawniają zespołom elementy, które muszą pojawić się w filmie: rekwizyt, postać i hasło.  Ponadto każda drużyna losuje gatunek filmu. Filmy wraz z dokumentacją produkcyjną należy przysyłać po 48 godzinach, czyli w niedzielę wieczorem.

W Vireo Media realizujemy kompleksowe usługi wideo, od momentu budowania spójnych strategii wideo, poprzez dobór odpowiednich formatów wideo oraz pomoc na każdym etapie produkcji filmów reklamowych. W naszej ofercie znajdują się nie tylko fabularne filmy krótkometrażowe, ale też np. filmy spoty reklamowe, filmy szkoleniowe, animacje reklamowe. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapoznaj się z naszą ofertą, napisz do nas i opowiedz nam o swoich potrzebach – a my wesprzemy Ciebie na każdym etapie produkcji filmowej.

 

Zdjęcia z planu:

 

 

Opowiedz nam o swoich celach i potrzebach