Usługi

W Vireo Media zajmujemy się kompleksową produkcją filmową i fotograficzną – od prac koncepcyjnych, po przygotowanie treści do emisji w mediach. Na początku każdej współpracy analizujemy potrzeby Klienta,  ustalamy cele produkcji i dobieramy odpowiednie techniki w celu optymalnego wykorzystania treści wideo i zdjęć.

Dla naszych Klientów i Partnerów (biznes, agencje reklamowe, instytucje) tworzymy różne formy wideo filmy promocyjne, filmy wizerunkowe, spoty reklamowe. Realizujemy filmy korporacyjne, filmy szkoleniowe, filmy instruktażowe oraz zdjęcia i wideo z drona.

Realizujemy wideo relacje z eventów, wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych i sportowych.

Stworzyliśmy już ponad 500 animacji reklamowych i edukacyjnych. Przygotowujemy video explainery, prezentacje nowych produktów i usług, doodle video, animacje 2d oraz wizualizacje 3d. Realizujemy również animowane oprawy do filmów – intro i outro.

Naszą specjalizacją jest fotografia biznesowa, fotografia wizerunkowa, zdjęcia produktowe oraz fotorelacje z wydarzeń i eventów.

Produkcja filmowa i fotografia to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja. Poza działalnością komercyjną tworzymy krótkie filmy fabularne i filmy dokumentalne zdobywające spore zainteresowanie na festiwalach filmowych oraz w internecie.