Testimoniale influencerów – wypożyczalnia aut elektrycznych

Dla marki Vozilla, na zlecenie agencji Wills Integrated, w ciągu 3 lat regularnej współpracy stworzyliśmy serię filmów instruktażowych, animacji reklamowych, fotoreportaży z eventów, na któych była obecna marka czy filmów testimonialowych. Wśród nich znalazła się seria filmów z influencerami, którzy testowali samochody Vozilli. Z nagranych materiałów i wypowiedzi powstała seria filmów (po jednym filmie z każdym z influencerów oraz film ze wszystkimi razem).

Po stronie Vireo Media było przygotowanie produkcji na podstawie otrzymanych scenariuszy, czyli:

  • konsultacja scenariuszy pod względem technicznym i artystycznym
  • realizacja nagrań
  • montaż serii filmów content marketingowych
  • montaż rolek (reelsów na SM) do każdego odcinka
  • dobór muzyki
  • postprodukcja obrazu i dźwięku

Vozilla była pierwszą w Polsce Miejską Wypożyczalnią Samochodów Elektrycznych. Flota samochodów wypożyczalni obejmowała 200 wyłącznie elektrycznych pojazdów. Początkowo było to 190 osobowych Nissanów Leaf pierwszej generacji, a także 10 Nissanów e-NV200, w wersji dostawczej. Wiosną 2019 część najbardziej zużytych osobowych Leafów wymieniono na 40 Renault Zoe

Opinia klienta:

Janusz i Vireo Media to komandosi do zadań specjalnych. Współpracujemy już od kilku dobrych lat i jest to bardzo owocna znajomość. Czy to krótka animacja, reklama TV, czy kilkunastoodcinkowy Vlog kulinarny współpraca z Januszem jest zawsze czystą przyjemnością! Poza terminowością i jakością samej usługi bardzo cenię sobie proaktywność całego Vireo Media – nie ma problemu, z którym by sobie nie poradzili. To duży komfort we współpracy. Polecam!

Wiktor Pastucha
CEO w Wills Integrated

 

Opowiedz nam o swoich celach i potrzebach