Kryminalny film krótkometrażowy – Świeżak, notuj

„Świeżak, notuj” to kryminalny film krótkometrażowy, które próbuje rozwiązać młody śledczy wraz ze swoim pomocnikiem. Zaginiony biznesmen, kilkoro podejrzanych, intryga. Co naprawdę wydarzyło się w małym miasteczku na Śląsku? Zapraszamy do oglądania.

Nagroda:

  • Najlepsza Kreacja Bohatera dla Jacka L. Zawady. podczas 48HFP Poland 2016

Edycja: Katowice 2016
Gatunek: Film policyjny
Tekst: Nie chcę wpisywać się w kanony, chcę wyznaczać nowe.
Postać: Janusz Dorsch – cukiernik
Rekwizyt: Walizka

 

Osoby współpracujące z Vireo Media zrealizowały ten film krótkometrażowy w ramach 48 Hour Film Project. 48HFP to jedyny w Polsce konkurs i festiwal, w którym rolę odgrywa czas. Podczas weekendu (48 godzin) ekipy filmowe dają z siebie wszystko: tworzą i piszą scenariusz, kręcą i montują film w 2 dni.Wyścig z czasem rozpoczyna się w piątkowy wieczór podczas Kickoffu, kiedy organizatorzy ujawniają zespołom elementy, które muszą pojawić się w filmie: rekwizyt, postać i

Ponadto każda z ekip losuje dla siebie gatunek filmowy. Filmy wraz z dokumentacją produkcyjną należy przysyłać po 48 godzinach, czyli w niedzielę wieczorem. W ciągu tygodnia w kinach odbywają się projekcje nakręconych filmów krótkometrażowych. W weekend uczestnicy, media i są zapraszani na galę wręczenia nagród w kilku kategoriach.

W ramach festiwalu 48HFP nagraliśmy takie filmy, jak: Zespół Niespokojnych Nóg (w 2019 r.), Kontakt FM (w 2017 r.),  Świeżak, notuj (w 2016 r.), Nie pokój (w 2015 r.)

 

W Vireo Media realizujemy kompleksowe usługi wideo. Wspieramy naszych klientów poprzez budowanie spójnych strategii wideo, dobór odpowiednich formatów filmowych oraz pomoc na każdym etapie produkcji filmów reklamowych.

W naszej ofercie znajdują się nie tylko fabularne filmy krótkometrażowe, ale też np. filmy spoty reklamowe, filmy szkoleniowe, animacje reklamowe. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapoznaj się z naszą ofertą, napisz do nas i opowiedz nam o swoich potrzebach – a my wesprzemy Ciebie na każdym etapie produkcji filmowej.

Zdjęcia z planu:

 

 

Opowiedz nam o swoich celach i potrzebach