Film poradnikowy dla producenta farb – Dekoral do sufitów

Dla marki Dekoral, na zlecenie agencji Wills Integrated, w ciągu 4 lat regularnej współpracy stworzyliśmy serię filmów prezentujących zalety farb tego producenta. W filmach występował ekspert, który zawodowo pracuje w firmie Dekoral, ale prywatnie tworzy własny podróżniczy kanał na YT. To świetny przykład, w jaki sposób można wykorzystać własne firmowe zasoby (w tym przypadku ludzkie 😉 ) do stworzenia ciekawych form wideo. Prezenter, jako pracownik firmy, zna produkt „od podszewki” i może szczerze o nim opowiadać – jest dzięki temu bardziej wiarygodny niż wynajęty z agencji aktorskiej prezenter.

Po stronie Vireo Media było przygotowanie produkcji na podstawie otrzymanych scenariuszy, czyli:

  • konsultacja scenariuszy pod względem technicznym i artystycznym
  • realizacja nagrań
  • montaż serii filmów content marketingowych
  • montaż rolek (reelsów na SM) do każdego odcinka
  • dobór muzyki
  • postprodukcja obrazu i dźwięku

Dekoral jest jedną z najpopularniejszych marek farb na polskim rynku – zna ją aż 81% Polaków. Oferta Dekoral obejmuje farby białe i kolorowe do ścian i sufitów, farby fasadowe oraz emalie do drewna, metalu i betonu.

Opinia klienta:

Janusz i Vireo Media to komandosi do zadań specjalnych. Współpracujemy już od kilku dobrych lat i jest to bardzo owocna znajomość. Czy to krótka animacja, reklama TV, czy kilkunastoodcinkowy Vlog kulinarny współpraca z Januszem jest zawsze czystą przyjemnością! Poza terminowością i jakością samej usługi bardzo cenię sobie proaktywność całego Vireo Media – nie ma problemu, z którym by sobie nie poradzili. To duży komfort we współpracy. Polecam!

Wiktor Pastucha
CEO w Wills Integrated

 

Opowiedz nam o swoich celach i potrzebach