Film korporacyjny dla software house – PGS Software S.A.

 

Przygotowaliśmy film korporacyjny dla software house – PGS Software S.A. (dziś Xebia) w większości z archiwalnych materiałów. Decyzja taka wynikała z tego, że reklama musiała powstać szybko, a w związku z panującą pandemią i lockdownem nie było możliwości swobodnej realizacji nagrań, szczególnie za granicą. Zdecydowaliśmy się oprzeć całość filmu korporacyjnego na ujęciach już wcześniej nagranych, uzupełniając je materiałami stockowymi i kilkoma wywiadami, które nagraliśmy w ciągu jednego dnia zdjęciowego i przy minimalnej ilości osób na planie.

Po stronie Vireo Media było kompleksowe przygotowanie produkcji filmu korporacyjnego dla software house na podstawie otrzymanego scenariusza, czyli:

  • konsultacja scenariusza filmu korporacyjnego pod względem technicznym i artystycznym
  • realizacja nagrań wywiadów
  • selekcja ujęć stockowych
  • montaż filmu korporacyjnego w oparciu głównie o materiały archiwalne klienta
  • realizacja nagrania lektorskiego w języku angielskim
  • dobór podkładu muzycznego
  • postprodukcja obrazu i dźwięku

PGS Software S.A. (dziś część Xebia Group) to jeden z największych w Polsce software housów zatrudniający blisko 1000 programistów w 3 oddziałach na terenie kraju.

Opinia klienta:

Współpraca z Januszem to czysta przyjemność. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Wspólnie realizowaliśmy kilka materiałów wizualnych i z każdego jestem bardzo zadowolona. Na szczególną uwagę zasługuje film korporacyjny, który powstał podczas pandemii, w ekstremalnie krótkim czasie, z materiałów archiwalnych i świeżo dogranych. Janusz z ogromnym profesjonalizmem i cierpliwością podchodzi do swojej pracy. Jest gwarancją sukcesu!

Paulina Czapiewska
B2B Marketing Specialist w PGS Software S.A.

 

 

Opowiedz nam o swoich celach i potrzebach