Darmowy ebook: 10 prostych porad – jak dobrze wypaść przed kamerą

10 porad - jak pracować z kamerą

10 prostych porad – jak dobrze wypaść przed kamerą

Z tego e-booka dowiesz się m.in.:
✓ jak właściwie ustawić kamerę
✓ jak bez dodatkowego sprzętu poprawnie oświetlić ujęcie
✓ jak poprawnie ustawić kadr
✓ jak mówić do widza
✓ oraz wiele, wiele więcej

Zarejestruj się!

E-book 10 prostych porad jak dobrze wypaść przed kamerą to obowiązkowa pozycja dla każdego, komu zależy na własnym wizerunku. Tych kilkanaście stron to wiedza w pigułce – konkretna wiedza, bez „lania wody”. Jeśli występujesz przed kamerą prowadząc webinary, nagrywając vloga czy prowadząc rozmowy wideo poprzez Skype, Zoom czy inne komunikatory wideo – ten ebook jest właśnie dla Ciebie.

PORADA 1 – USTAWIENIA KAMERY

Kamera to oko widza. Zdarzyło Ci się zapewne kiedyś, klikając na telefonie, włączyć przez przypadek widok z przedniej kamerki – to jest właśnie ten efekt, którego chcemy uniknąć. Kamery w laptopach są montowane standardowo nad monitorem. Mając laptop na biurku – siłą rzeczy patrzymy na kamerę z góry. Warto więc na czas rozmowy ustawić laptopa wyżej – podłożyć książki czy cokolwiek innego, żeby kamera była na poziomie naszych oczu. Podobnie w przypadku zwykłej kamery na statywie – niezależnie, czy siedzimy, czy stoimy – zawsze powinniśmy ustawić kamerę na wysokości wzroku lub minimalnie powyżej.

Pobierz ebook i czytaj dalej!

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Vireo Media, poznaj nasze portfolio i skontaktuj się z nami.

O AUTORZE
Janusz Pietroszek – reżyser, operator, montażysta i fotograf. Założyciel Vireo Media oraz platformy elearningowej z kursami związanymi z tematyką marketingu, social media, wideo i fotografii. Magister Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Wraz z zespołem specjalistów stworzył ponad 700 filmów i animacji na potrzeby elearningu, m.in. do rządowego projektu e-podręczników. Od 2011 roku tworzy ebooki i kursy elearningowe z obszaru produkcji filmowej, fotografii i video marketingu.