Sesja zdjęciowa pracowników firmy – mobilne studio

Sesja zdjęciowa pracowników

Coraz częściej zdarza się, że firmy lub organizacje chcą zorganizować sesję zdjęciową w swojej siedzibie czy podczas wyjazdu szkoleniowego, kiedy wszyscy pracownicy są w jednym miejscu. Jest to znaczne ułatwienie ze względów czasowych i organizacyjnych i nie wymaga od pracowników wyprawy do studia fotograficznego na drugi koniec miasta. W takich sytuacjach idealnym wyjściem jest mobilne studio fotograficzne, które jest wyposażone w cały setup światła, aparaty, obiektywy i tła. W takiej sytuacji profesjonalną sesję zdjęciową można wykonać w dowolnym miejscu!

Sesja zdjęciowa dla Akademii Białego Kruka

Tego typu sesję zdjęciową zorganizowaliśmy dla Akademii Białego Kruka. Jej pracownicy na co dzień pracują na terenie całej Polski, tym razem jednak spotkali się wszyscy razem w związku z firmowym szkoleniem. Dzięki temu, że posiadamy mobilne studio fotograficzne, bez żadnych problemów dojechaliśmy do nich i na miejscu zrealizowaliśmy dla nich sesję fotograficzną, która w innym miejscu i czasie byłaby niemożliwa.

Wystarczy trochę miejsca

Co jest potrzebne do realizacji sesji fotograficznej przy zastosowaniu mobilnego studia? Wolna powierzchnia 4x4m – całą resztą nie musicie się martwić, my się tym zajmiemy! Tego typu sesja zdjęciowa jest również atrakcją dla pracowników, szczególnie kiedy odbywa się na wyjeździe integracyjnym lub szkoleniu, gdzie panuje przyjazna atmosfera, a pracownicy są rozluźnieni i uśmiechnięci.

Wtedy oprócz indywidualnych zdjęć, można wykonać zdjęcia grupowe. Oszczędzamy w ten sposób mnóstwo czasu, a nie tracimy przy tym na jakości zdjęć, ponieważ są one na tym samym poziomie co zdjęcia studyjne, a można je wykonać dosłownie wszędzie!

Profesjonalny makijaż? To nie problem

Zdarzają się sytuację w których klient życzy sobie, aby osoby, które będą fotografowane, zostały do zdjęć profesjonalnie ucharakteryzowane. Nie ma w tym dla nas najmniejszego problemu – współpracujemy od wielu lat ze specjalistami z tej branży. Obecność wizażysty lub fryzjera dodaje często uroku i pewności siebie naszym modelom! Warto się nad tym zastanowić, bo nawet jeżeli nie są dokonywane prawdziwe metamorfozy to z pewnością, nawet drobne zmiany sprawią, że pracownicy poczują się wyjątkowo. A przecież wiemy, że emocje niesamowicie widać na zdjęciach.

Podsumowanie

Podczas sesji panowała świetna atmosfera, było bardzo wesoło. Finalnie zarówno klienci jak i my byliśmy bardzo zadowoleni. Efekty pracy można zobaczyć pod linkiem: https://abk.pl/pl/o-akademii/nasz-zespol/

Serdecznie dziękujemy całemu Zespołowi Akademiii Bialego Kruka za wspaniałą atmosferę na planie zdjęciowym. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś nasze drogi się połączą i będziemy mieli okazję ze sobą współpracować!